فروشگاه

عرضه برترین محصولات و اکسسوری ها در زمینه مصالح پیش ساخته باغ و ویلا و تکنولوژی های وابسته به آن ها 

دسته بندی محصولات

ویلاهای اقتصادی (1)

ویلاهای استاندارد (1)

ویلاهای اختصاصی (1)

اکسسوری (3)

محصولات موجود

ویلای اقتصادی ویلاینو

محاسبه آنلاین
امکان انتخاب و اجرا از بین طرح ها و ماژول های پیشنهادی و پلت فرم های موجود
  • امکان تغییر در ابعاد (طول، عرض و ارتفاع) و رنگ چوب داخل و عایق بیرونی براساس نیاز و سلیقه مشتری
  • امکان تغییر و حذف و اضافه نمودن ماژول های پیشنهادی ویلاینو ( اتاق خواب بالاو هم کف، روف گاردن)

ویلای استاندارد ویلاینو

محاسبه آنلاین
امکان انتخاب و اجرا از بین طرح ها و ماژول های پیشنهادی و پلت فرم های موجود
  • امکان تغییر در ابعاد (طول، عرض و ارتفاع) و رنگ چوب داخل و عایق بیرونی براساس نیاز و سلیقه مشتری
  • امکان تغییر و حذف و اضافه نمودن ماژول های پیشنهادی ویلاینو ( اتاق خواب بالاو هم کف، روف گاردن)

ویلای اختصاصی ویلاینو

محاسبه آنلاین
طراحی مدرن، خلاقانه و منحصر بفرد 0 تا 100 ویلا و کلبه براساس نظر، نیاز و سلیقه مشتری.
  • امکان تغییر طراحی داخلی، خارجی، متریال، ابعاد و رنگ، تعداد طبقات خواب، ضخامت و عایق بندی دیوارها و کلیه ماژولها و تجهیزات رفاهی براساس نیاز و سلیقه مشتری.

تاب ریلکسی حصیری

3.600.000 تومان5.000.000 تومان
عنوان توضیحات
شامل یک بخش داخلی و یک تکیه‌ گاه حامل
کارایی ریلکس شدن و استراحت
استفاده بیشتر برای فضای خارجی
مزیت استحکام بالا در برابر رطوبت نور خورشید
 

ست راحتی فرفوژه

4.650.000 تومان
مبل فرفورژه از تجهیزات و وسایل مهم در صنعت مبلمان و دکوراسیون داخلی است که تقاضای زیادی در بازار دارد و کیفیت ساخت آن برای مصرف کنندگان بسیار مهم است، بازار خرید و فروش مبل فرفورژه رونق خوبی داشته و قیمت مبل فرفورژه اهمیت زیادی برای خریداران دارد که در انواع مختلف از جمله مبل استیل با جنس‌های چوبی، چوبی استیل و پارچه‌ای در بازار خرید و فروش مبلمان عرضه می‌شود. بازار خرید و فروش انواع مبلمان استیل مانند مبل کلاسیک استیل، مبل استیل شش نفره، مبل ال، مبل ال دو نفره، مبل ال سه نفره، مبل نیم ست، مبل دو نفره و غیره رونق بسیار خوبی داشته و در مقایسه با دیگر انواع مبل‌ها می‌توان به عنوان یک نوع مبلمان مدرن بسیار خاص و زیبا برای دکوراسیون‌های مختلف منزل با طرح‌های متفاوت استفاده کرد. مبل استیل مدل‌های مختلفی دارد که در دکوراسیون‌های منزل، رستوران، فست فود و غیره می‌توان از این مبلمان استفاده نمود. البته در مورد قیمت مبل استیل نیز باید گفت که با توجه به کیفیت، طراحی و رنگ این مبلمان گران قیمت بوده و از سوی شرکت‌های مختلفی این نوع مبل وارد بازار خرید و فروش شده و تا حد زیادی قیمت این مبل را کاهش داده است. مبلمان استیل به دسته‌های مختلف مبلمان راحتی تقسیم می شود.

باربیکیو

7.800.000 تومان
منقل‌ها در حقیقت نوع ساده باربیکیو هستند که در سه نوع ساده، برقی و تابشی در دسترس می‌باشند. منقل و کباب پز برقی و کباب پز تابشی نسبت به نوع ساده استفاده راحت تری داشته و راحت‌تر تمیز می‌شوند، ضمن اینکه از تولید زباله ، دود و بوی بد در هنگام کباب و گریل کردن جلوگیری می‌کند. منبع تأمین حرارت در منقل و باربیکیوها معمولاً زغال، حرارت ایجاد شده با انرژی برق و یا گاز می‌باشد که بسته به طراحی محصول استفاده می‌شود. باربیکیوها در طرح ها، رنگ‌ها و ابعاد مختلفی توسط سازندگان لوازم خانگی عرضه می‌شوند مانند: باربیکیو ذغالی، باربیکیو سنگی، باربیکیو آجری، باربیکیو دیواری، باربیکیو گازی(کباب پز تابشی) که می توان بسته به فضای مورد نظر و ظرفیت مورد انتظار خود، مناسب‌ترین مورد را انتخاب کنند.